Безкоштовна доставка від 5000 ₴
  • Пн.-Пт. - 1000-1800
  • Сб., Нд. - вихідний

Ланч бокси з цукрової тростини

Коробка
200 шт
Упаковка
50 шт
9,56  ₴
- +
Ціна:
1 912,00  ₴
Коробка
200 шт
Упаковка
50 шт
6,69  ₴
- +
Ціна:
1 338,00  ₴
Коробка
500 шт
Упаковка
50 шт
6,56  ₴
- +
Ціна:
3 280,00  ₴
Коробка
500 шт
Упаковка
50 шт
3,45  ₴
- +
Ціна:
1 725,00  ₴
Коробка
200 шт
Упаковка
50 шт
9,70  ₴
- +
Ціна:
1 940,00  ₴
Коробка
300 шт
Упаковка
50 шт
2,49  ₴
- +
Ціна:
747,00  ₴

Ланч бокси з цукрової тростини для зберігання їжі

Ланч бокси з цукрової тростиниЛанч бокс з цукрової тростини чудово працює на те, щоб зберігати їжу у свіжому вигляді, а також у ньому є можливість розігріти страви. Дуже зручно у даному виді посуду робити доставку різноманітної їжі вашим клієнтам. Доставляти комплексні обіди стане легко разом із посудом від ECOPICNIC. Ми маємо для вас багато цікавих пропозицій, із яким ви зручно можете ознайомитись на нашому сайті.

Даний вид посуду абсолютно нешкідливий для планети, тому його можна сміливо використовувати у будь-якій кількості, не хвилюючись про те, що ви цим можете нашкодити навколишньому середовищу. Адже цукрова тростина - це природній ресурс, який переробляється на 100%. Разом із вами ми попіклуємося про нашу планету.

Бокс з тростини обрати не складно будь-якому бажаючому у нашому інтернет-магазині. Проте, звичайно ми завжди готові надати відповіді на усі ваші питання, допомогти із вибором екологічного посуду. На сайті представлені наступні види одноразових боксів із цукрової тростини:

  • бокс з тростини 220х200х80 (200шт/яш);
  • бокс з тростини 230х155х77 (200шт/яш);
  • бокс з тростини на 2 поділи 750мл без кришки 230*135*53 мм (500шт/ящ);
  • а також окремо кришка для бокса з тростини 750, 800 мл (500шт/ящ).

Окрім боксів, які чудово підходять для доставки та зберігання їжі, завдяки своїм властивостям та тому, що виготовлені із високоякісного екологічного матеріалу маємо ще дуже багато різних товарів. До прикладу, вас напевно також зацікавлять миски з цукрової тростини. Рекомендуємо обирати декілька видів посуду, для того, щоб був вибір по ситуації застосувати той чи інший.

Які переваги мають коробки з цукрової тростини

коробки з цукрової тростиниКоробки з цукрової тростини та загалом увесь посуд із цього матеріалу володіє рядом переваг, із якими ми обов’язково вас ознайомлюємо прямо зараз. Отже, окрім того що у даному виді посуду можна зберігати, розігрівати і заморожувати їжу, ми виділимо ще деякі його переваги:

  • не має шкідливих домішок у складі;
  • по міцності порівняний з пластиком, але екологічний;
  • естетичний;
  • приємний на дотик та інше.

Контейнер з тростини купити оптом у ECOPICNIC маєте можливість вже зараз. Запрошуємо вас до співпраці, адже ми відносимося до наших клієнтів, як до рівних партнерів. Що забезпечує користь для всіх сторін, тоді і справу робити легко і робота в задоволення. Наш посуд підтримає особливу атмосферу, стане для вас незамінним помічником, допоможе вам зберегти неповторний смак та якість ваших страв.

Екологічний посуд, який ми пропонуємо використовується нашими партнерами – ресторанами, кафе, готелями, виробниками готової їжі та напівфабрикатів та іншими закладами, власне всіма структурами, де потрібно запакувати та доставити страви. Це підтверджує той факт, що наш екологічний посуд – найкращий вибір для вашого закладу.

Варто зазначити, що ціна вас приємно здивує. А також те, що екологічний посуд допоможе вам привернути увагу ваших клієнтів, зробити акцент на тому, що ваш заклад піклується про планету. Думаємо, що це обов’язково залучить ще більшу аудиторію свідомих поціновувачів вашої смачної їжі.

Для збереження якої їжі підійдуть коробки з тростини

Коробки з тростини чудово підійдуть для упакування комплексних обідів, але і не тільки, для всієї їжі, яку ви забажаєте помістити, ви зможете використовувати даний вид посуду. Звичайно, коробка не підійде для рідких страв. Але чудово впорається із упакуванням та збереженням ланчів. Це також може бути різного роду фаст-фуд, або овочі та фрукти і т.д.

Ланч бокс з тростини попіклується про гарний вигляд і довготривале зберігання свіжості ваших смаколиків. Все зроблено надійно та безпечно, з турботою про вас та ваших клієнтів. Обирайте найкраще від ECOPICNIC, давайте разом із вами робити український бізнес ще кращим та привабливішим для громадян.

Ми завжди дотримуємося двох основних факторів, при веденні своєї діяльності: екологічність та гігієна. На наш погляд, без цього розвиток в сфері упаковки і одноразового посуду не має майбутнього. Від 2016 року наш колектив радо працює на розбудову дружніх партнерських стосунків.

Обираючи нас, ваші клієнти завжди насолоджуватимуться високоякісним одноразовим посудом. В Україні ми розташовані у місті Хмельницький, разом із цим пропонуємо для вас зручні способи доставки і оплати по всій країні. Якщо ви знаходитесь у нашому місті, це може бути кур’єрська доставка. У всіх інших випадках це відбувається Новою поштою або Укрпоштою.