Безкоштовна доставка від 5000 ₴
 • Пн.-Пт. - 1000-1800
 • Сб., Нд. - вихідний

Посуд з тростини

Як вибрати екологічно чистий посуд з тростини?

посуд з тростиниСвідомий підхід до життя у сфері харчування полягає не тільки у тому, яку корисну їжу ми споживаємо, а ще й важливо те, з якого посуду ми їмо цю їжу. Якщо необхідно обрати одноразовий посуд, то він обов’язково має бути екологічним. Маємо для вас чудову пропозицію – посуд з тростини. Даний вид посуду абсолютно нешкідливий для планети, тому його можна сміливо використовувати у будь-якій кількості, не хвилюючись про те, що ви цим можете нашкодити.

Купити посуд з цукрової тростини ви маєте чудову можливість у нашому інтернет-магазині ECOPICNIC. Обрати екологічно чистий посуд з тростини зовсім не складно. Разом із цим ми завжди готові надати відповіді на усі ваші питання, допомогти із вибором. На сайті представлені наступні категорії посуду:

 • бокси;
 • миски;
 • стакани та до них;
 • тарілки.

Асортимент одноразового екологічного посуду маємо широкий для вас. Звертайте увагу, що кожна категорія розподіляється ще й на підвиди із різними характеристиками, які задовільнять вимоги навіть найвибагливішого покупця. Впевнені, що вас зацікавить ланч бокс з цукрової тростини та багато іншого. При виборі рекомендуємо звертати увагу на наступне:

 • об’єм;
 • розміри;
 • форму;
 • кількість штук в упаковці;
 • кількість у ящику.

Чому посуд з цукрової тростини - вибір здорового та екологічного споживача

посуд з цукрової тростиниЕкологічний підхід до життя в цілому не може не застосовуватись до ведення бізнесу і безпосередньо до сфери громадського харчування, а також до кожного конкретного споживача. В організації діяльності закладів громадського харчування дуже важливо попіклуватися про те, яким чином будуть упаковані ваші страви та доставлені до клієнта, у разі необхідності.

Ми маємо для вас чудову пропозицію, яка вирішить проблему упакування та доставки вашої смачної їжі – обрати посуд з цукрової тростини у нашому інтернет магазині. Цей вид одноразового посуду виготовляється з тростинної макухи (багасси), вторинної сировини після отримання тростинного цукру. У ньому можна зберігати, розігрівати і заморожувати їжу. Контейнери з цукрової тростини володіють рядом переваг, з якими ми вас ознайомлюємо прямо зараз:

 • по міцності порівняний з пластиком, але екологічний;
 • не має шкідливих домішок у складі;
 • можна розігрівати та заморожувати їжу;
 • естетичний на вигляд;
 • приємний на дотик та інше.

Екологічний посуд оптом ви маєте змогу придбати у нашому інтернет-магазині, зробивши всього декілька дій на сайті. Ціна вас приємно здивує, а для постійних партнерів ми маємо індивідуальні умови оплати і знижок. Отже, запрошуємо вас до співпраці, адже ми відносимося до наших клієнтів, як до рівних партнерів. Що забезпечує користь для всіх сторін. Давайте спільно робити український бізнес ще кращим.

Де може використовуватись одноразовий посуд з тростини

одноразовий посуд з тростиниОдноразовий посуд з тростини може використовуватись на пікніках, вдома, на прогулянках, у закладах громадського харчування, тобто будь де, де це потрібно і де ви забажаєте. Наші клієнти – це ресторани, кафе, готелі, мережі, виробники готової їжі та напівфабрикатів, кейтерінги, власне ті заклади, де потрібно запакувати чи якісно доставити страви на всі смаки.

Лаконічний та мінімалістичний вигляд, який має одноразовий посуд з цукрової тростини приверне увагу поціновувачів вашої смачної кухні не тільки екологічністю, а ще і естетичністю. Адже атмосфера, яка створюється дуже важлива і вона складається з деталей. Забезпечте ваших клієнтів якісним одноразовим посудом, впевнені, що ви будете задоволені своїм вибором.

Обирайте найкраще для себе та ваших відвідувачів, вони обов’язково будуть вдячні вам не тільки за смачну кухню, а ще й за зручність, що є дуже важливим фактором, особливо при доставці замовлень. У нашому посуді можна зберігати, розігрівати та охолоджувати страви. Перевірте на власному досвіді, як це працює. У ECOPICNIC ви отримуєте високоякісний одноразовий посуд, який приверне увагу ваших клієнтів якістю, екологічністю та естетичністю.

Ми радо працюємо від 2016 року на розбудову дружніх партнерських стосунків. В Україні ми розташовані у місті Хмельницький, разом із цим пропонуємо для вас зручні способи доставки і оплати. Якщо ви знаходитесь у нашому місті, це може бути кур’єрська доставка. У всіх інших випадках доставка відбувається Новою поштою або Укрпоштою.