Безкоштовна доставка від 5000 ₴
 • Пн.-Пт. - 1000-1800
 • Сб., Нд. - вихідний

Коробки (упаковка) для кондитерських виробів

Коробка
300 шт
Упаковка
50 шт
8,86  ₴
- +
Ціна:
2 658,00  ₴
Коробка
100 шт
Упаковка
50 шт
11,33  ₴
- +
Ціна:
1 133,00  ₴

Коробки для кондитерських виробів в інтернет-магазині "Ecopicnic"

коробки для кондитерських виробівПакування кондитерських виробів потребує особливої турботи, тому ми пропонуємо для вас коробки для кондитерських виробів. Завдяки бережному пакуванню усі ваші десерти збережуть свій чудовий вигляд та залишаться у свіжому стані. Крім високої якості, наше упакування ще й екологічне. Тому давайте піклуватися про нашу планету разом.

Коробки для пакування кондитерських виробів ви маєте прекрасну можливість придбати у нашому інтернет-магазині ECOPICNIC. Ми виготовляємо естетичні високоякісні коробки для ваших найсмачніших кондитерських виробів, у яких ваші кулінарні шедеври будуть виглядати ще більш атмосферно та стильно.

Впевнені, що купуючи нашу продукцію, ви зробити задоволеними своїх клієнтів. Ціна є дуже демократичною, а асортимент вибору нашого магазину вас приємно вразить. Кожен бажаючий зможе купити саме те, що йому необхідно. Ми дотримуємося двох основних факторів, при веденні своєї діяльності: екологічність та гігієна. Без цього, на наш погляд, розвиток в сфері упаковки і одноразового посуду не має майбутнього.

Ми пропонуємо купити упаковку для кондитерських виробів оптом та заощадити на пакуванні

Купити упаковку для кондитерських виробів пропонуємо вам на нашому сайті, для цього необхідно зробити всього декілька дій. На всі питання, які у вас виникають, ми радо надамо відповідь і проконсультуємо вас щодо вибору упакування. Ми ведемо свою діяльність від 2016 року і запрошуємо вас до співпраці, адже ми відносимося до наших клієнтів, як до рівних партнерів.

Обирайте товари від ECOPICNIC і ви більше не будете турбуватися про упакування та доставку ваших страв. Наша чудова харчова упаковка стане для вас незамінним помічником при упакуванні та доставці десертів, допоможе вам зберегти їх неповторний смак і якість. Упаковка для кондитерських виробів оптом дозволить заощадити на пакуванні, що буде не тільки:

 • якісно;
 • екологічно;
 • зручно;
 • естетично;
 • а і економічно.

Целюлозний картон на 100% екологічний матеріал, тому ми із вами маємо масштабну місію – берегти нашу планету, яка є спільним домом для всього живого. Впевнені, що ця концепція, у тому числі допоможе вам привернути увагу ваших свідомих клієнтів. Адже всі ми знаємо, що важливо не тільки що ви пропонуєте, а ще і яка вагома ідея вашої справи.

Картонна упаковка для кондитерських виробів - екологічний вибір для вашої продукції

Картонна упаковка для кондитерських виробівВедення бізнесу це не тільки задоволення потреб ваших клієнтів та отримання прибутку від цього, а ще і високі ідеї та відображення вашого світогляду у роботі. Недостатньо просто говорити про свої філософські погляди чи позицію, варто діяти. Тобто у реальному житті реалізувати свій світогляд, він має відображатися у вашій повсякденній діяльності.

Екологічність не має залишатися на словах, тому ми пропонуємо зреалізувати це у вашому житті за допомогою використання товарів від нашого інтернет-магазину. Картонна упаковка для кондитерських виробів це саме те, що допоможе вам кожен день свідомо працювати не тільки на власний розвиток, розвиток України, а ще й мислити масштабно, піклуючись про планету.

Картонні коробки для кондитерських виробів маєте чудову можливість оптом придбати на нашому сайті, це якісний екологічний вибір для вашої продукції. Пропонуємо піклуватись про розвиток вашого закладу та задоволення ваших клієнтів разом. Більше щасливих людей – щасливіша країна. Рекомендуємо переглянути усі розділи сайту, маємо велику кількість товарів.

Які переваги має паперова упаковка під кондитерські вироби

Одним із пріоритетних напрямків у розбудові власного бренду закладів харчування у частині упакування та доставки є якісний одноразовий посуд для ваших смаколиків. Харчова упаковка для кондитерських виробів володіє великою кількістю переваг, детальніше із якими ознайомлюємо вас прямо зараз. Звертаємо вашу увагу на наступне:

 • жиро і вологостійкі;
 • виготовлені без клею, не мають сторонніх запахів;
 • приємні на дотик, мають матову поверхню;
 • зберігають температуру та інше.

Упаковка під кондитерські вироби на нашому сайті є різного розміру та об’єму, тому просимо вас бути уважними під час вибору. Рекомендуємо вам ознайомитись із усім асортиментом товарів на нашому сайті, маємо для вас посуд з цукрової тростини. Обирайте декілька видів упаковки, так ви зможете бути більш вільні у виборі, під час упакування та доставки замовлень вашим клієнтам.

В Україні ми розташовані у місті Хмельницький, пропонуємо для вас зручні способи доставки і оплати. Якщо ви знаходитесь у нашому місті, це може бути кур’єрська доставка. У всіх інших випадках доставка відбувається Новою поштою або Укрпоштою. Обирайте найкраще від ECOPICNIC.