Безкоштовна доставка від 5000 ₴
 • Пн.-Пт. - 1000-1800
 • Сб., Нд. - вихідний

Пакети паперові

Паперові пакети крафт - екологічне та сучасне рішення

Паперові пакети крафтБез пакетів вже ніхто не уявляє своєї життєдіяльності, бо вони оточують нас скрізь. І немає що відповісти на те, що це дійсно дуже зручно. Адже зберігання, упакування, доставка і ще безліч чого здійснюється саме за допомогою пакетів. Разом із цим увесь цивілізований світ вже давно відходить від використання пластикових пакетів, які є надзвичайно шкідливими для навколишнього середовища. Ми пропонуємо для вас паперові пакети.

Наші клієнти – це ресторани, кафе, готелі, мережі, виробники готової їжі та напівфабрикатів, кейтерінги, власне всі ті заклади, де потрібно подати, запакувати чи якісно доставити страви на всі смаки. Купити також ви можете пакети паперові крафт просто для себе додому, це дуже зручно і доступно для користування.

Від 2016 року ми радо працюємо на розбудову дружніх партнерських стосунків. В Україні ми розташовані у місті Хмельницький, разом із цим пропонуємо для вас зручні способи доставки і оплати. У Хмельницькому це може бути кур’єрська доставка, у всіх інших випадках доставка відбувається Новою поштою або Укрпоштою. Для постійних клієнтів маємо приємні пропозиції.

5 причин паперові пакети купити для продуктів і не тільки

Паперові пакети для продуктів купити маєте можливість прямо зараз у ECOPICNIC. У них ви можете переносити продукти, а також будь-які речі, які забажаєте. Лаконічний вигляд та мінімалістичність пакетів допоможуть вам та вашим клієнтам зберегти ваш образ стильним, не турбуючись про зовнішній вигляд під час використання.

Крім цього, вважаємо що паперові пакети купити та обрати зовсім не складно, разом із цим ми обов’язково допоможемо вам із вибором, якщо є така необхідність, відповімо на усі запитання, які стосуються вибору нашого одноразового посуду. Назвемо 5 причин купити наші пакети:

 • екологічні у кожній деталі;
 • не мають сторонніх запахів;
 • достатньо міцні;
 • приємні на дотик та естетичні;
 • вологостійкі.

Одноразові пакети стануть незамінним помічником вашого закладу громадського харчування у частині упакування та доставки продуктів. Рекомендуємо обирати декілька видів пакетів, адже так ви точно зможете бути упевненими, що для того чи іншого випадку у вас є необхідне упакування. Ціна вас приємно здивує, обирайте найкраще у нашому інтернет-магазині.

Купити паперові пакети оптом - вигідне рішення для бізнесу

Купити паперові пакети оптомКупити паперові пакети оптом надзвичайно вигідне рішення для вашого бізнесу. Клієнти будуть вдячні вам за екологічний підхід до ведення вашої діяльності, стильність та естетичність. А для вас це дуже економічно та зручно, ми поважаємо наших партнерів та сподіваємося на плідну співпрацю із вами. Маємо широкий асортимент вибору товарів, на сайті представлені наступні види пакетів:

 • пакет чорний з ручками;
 • пакети для фаст-фуда;
 • пакети крафт без ручок;
 • пакети крафт з ручками;
 • пакети кольорові без ручок;
 • пакети білі з ручками.

Паперові пакети оптом, а також усі одноразові товари для сфери громадського харчування пропонуємо купувати у нас в ECOPICNIC. Рекомендуємо ознайомитись із усіма розділами сайту, впевнені, що вас зацікавить багато наших товарів. Різного роду пакети, у тому числі паперовий пакет з ручками ви маєте можливість за найвигіднішими умовами придбати у нашому інтернет-магазині. Запрошуємо вас до співпраці, ми відносимося до наших клієнтів, як до рівних партнерів. Тоді і справу робити легко, а здобутки отримувати в задоволення.

Як обрати харчові паперові пакети для продуктів

В організації діяльності закладів громадського харчування дуже важливо попіклуватися про те, яким чином будуть упаковані ваші страви, у якому виді ви будете їх доставляти до ваших клієнтів. Ми подбали про це і пропонуємо вам харчові паперові пакети обрати достатньо легко, ми надамо вам декілька рекомендацій, які слід урахувати при виборі. Отже, обираючи паперові пакети для продуктів на нашому сайті, звертайте увагу на наступне:

 • вирішіть для чого саме ви купуєте пакет;
 • колір обирайте в залежності від концепції закладу та особистих вподобань;
 • звертайте увагу на розміри;
 • зауважте яка мінімальна кількість в упаковці;
 • обирайте форму відповідно до потреб (з ручками, без ручок і т.д.).

Щільні та жиростійкі найкращі пакети, у тому числі з дном від ECOPICNIC це надійне рішення для доставки і упакування їжі. Адже вони на 100% складаються із целюлозного картону, мають якісну поверхню та приємність на дотик. Широкий асортимент вибору екологічного одноразового посуду та упакування на нашому сайті задовольнить вимоги будь-якого нашого партнера.