Безкоштовна доставка від 5000 ₴
 • Пн.-Пт. - 1000-1800
 • Сб., Нд. - вихідний

Крафт пакети паперові з ручками

Коробка
500 шт
Упаковка
100 шт
4,45  ₴
- +
Ціна:
2 225,00  ₴
Коробка
200 шт
Упаковка
50 шт
4,10  ₴
- +
Ціна:
820,00  ₴
Коробка
200 шт
Упаковка
50 шт
5,20  ₴
- +
Ціна:
1 040,00  ₴
Коробка
1000 шт
Упаковка
100 шт
5,40  ₴
- +
Ціна:
5 400,00  ₴
Коробка
1000 шт
Упаковка
100 шт
5,85  ₴
- +
Ціна:
5 850,00  ₴

Обирайте паперовий пакет з ручками - це зручно та екологічно

паперовий пакет з ручкамиСвідомий екологічний підхід до життя не може не застосовуватись до ведення бізнесу і безпосередньо до сфери громадського харчування та до кожної окремої особистості. Тому маємо для вас велику кількість якісних товарів. Пропонуємо паперові пакети з ручками купити в ECOPICNIC.

Ми дотримуємося двох основних факторів, при веденні своєї діяльності: екологічність та гігієна. Без цих аспектів, на наш погляд, розвиток в сфері упаковки і одноразового посуду не має майбутнього. Паперовий пакет з ручками дуже зручна річ, яка при цьому високоякісна та екологічна.

Без пакетів вже ніхто не уявляє свого життя, в тому числі для бізнесу в частині доставки та упакування це незамінна і дуже зручна річ. Великий екологічний одноразовий пакет допоможе вам переносити та упаковувати продукти, а також будь-які речі, які забажаєте. Обирайте найкраще для себе так свого бізнесу в нашому інтернет-магазині. Щиро впевнені, що наш широкий асортимент вибору і висока якість товарів задовільнить вимоги навіть найвибагливіших покупців.

У нас кращі паперові крафт пакети з ручками для вашого бренду

Наші клієнти – це ресторани, кафе, готелі, мережі, виробники готової їжі та напівфабрикатів, кейтерінги, власне всі ті заклади, де потрібно подати, запакувати чи якісно доставити страви на всі смаки. Паперові крафт пакети з ручками маємо найкращої якості для вашого бренду.

Лаконічний вигляд та мінімалістичність пакетів допоможуть вам та вашим клієнтам зберегти ваш образ стильним, не турбуючись про зовнішній вигляд, додадуть атмосфери затишку вашому бренду. У ECOPICNIC ви можете придбати різні пакети, у тому числі паперові пакети з плоскими ручками, а також з крученими. Маємо наступні розміри крафт пакетів із ручками для вас:

 • 150*90*360;
 • 350*260*150;
 • 380*320*150;
 • 430*320*180.

При виборі пакета уважно обирайте його розмір, а також рекомендуємо замовляти декілька видів пакетів, так ви точно будете мати у своєму арсеналі саме те, що вам необхідно у тій чи іншій ситуації. Купуючи певний товар, клієнти завжди готові платити за якість та високий сервіс. А ваші смачні страви в нашому упакуванні обов’язково западуть у саме серце.

Ми пропонуємо купити пакети паперові з ручками оптом по вигідній ціні

купити пакети паперові з ручками оптомВід 2016 року ми радо працюємо на розбудову дружніх партнерських стосунків та пропонуємо товари найкращої якості для вас. У тому випадку, якщо ви ще сумніваєтеся чи необхідно купити паперові пакети з ручками оптом, ознайомтеся із рядом їх переваг, про які ми поінформуємо вас прямо зараз. Отже, головними перевагами, якими володіють пакети паперові з ручками оптом є наступне:

 • міцність;
 • екологічність у кожній деталі;
 • відсутність сторонніх запахів;
 • приємність на дотик;
 • чудова ціна;
 • естетичність.

Бізнес є рушійною силою економіки, а Україна має велике майбутнє. Пропонуємо вам працювати разом задля процвітання країни та збереження стану навколишнього середовища у гарному стані. Попіклуємося про планету разом. В Україні ми розташовані у місті Хмельницький, разом із цим пропонуємо для вас зручні способи доставки і оплати. У Хмельницькому це може бути кур’єрська доставка, у всіх інших випадках доставка відбувається Новою поштою або Укрпоштою.

Де можуть використовуватись паперові пакети з крученими ручками

Паперові пакети з крученими ручками використовуються будь де, де є така потреба. До прикладу, у закладах громадського харчування для упакування та доставки вашої продукції. Також ви можете придбати пакети для свого магазину, салону краси, щоб упаковувати косметику, яка є на продаж і так далі. Тобто всі діючі бізнеси, які продають, доставляють свої товари, мають бути забезпечені даним видом упакування.

Обравши у нашому інтернет-магазині крафт пакет паперовий з крученими ручками ви перестанете мати проблему упакування і доставки, адже про це попіклуємося ми. Радимо ознайомитись із усіма розділами сайту, впевнені, що вас зацікавить багато наших товарів. Чудові стильні та екологічні пакети, у тому числі паперовий крафт пакет без ручок ви маєте можливість за найвигіднішими умовами придбати у нашому інтернет-магазині.

Під час вибору рекомендуємо звертати увагу на те, яка мінімальна кількість в упаковці та ящику, вирішіть для чого саме будете використовувати пакети, бо від цього буде залежати їх розмір. Також зауважуємо, що вони на 100% складаються із целюлозного картону, мають якісну поверхню та приємність на дотик.