Безкоштовна доставка від 5000 ₴
 • Пн.-Пт. - 1000-1800
 • Сб., Нд. - вихідний

Квадратні салатниці з картону крафт

Коробка
300 шт
Упаковка
50 шт
9,07  ₴
- +
Ціна:
2 721,00  ₴
Коробка
200 шт
Упаковка
50 шт
10,95  ₴
- +
Ціна:
2 190,00  ₴
Коробка
300 шт
Упаковка
50 шт
4,00  ₴
- +
Ціна:
1 200,00  ₴

Салатник квадратний одноразовий - екологічний варіант для здорової їжі

Салатник квадратний одноразовийЕкологічний підхід до життя в цілому не може не застосовуватись до ведення бізнесу і безпосередньо до сфери громадського харчування. Тому маємо для вас велику кількість якісних товарів, при цьому ціна вас приємно здивує. Упакування та доставка ваших салатів може бути якісною, екологічною, а ще й до всього цього естетичною. Адже всі ми знаємо, як важливо отримувати якісний сервіс і задоволення від деталей.

Салатник квадратний - незамінна річ для упакування різноманітних салатів та інших видів ваших смаколиків. Він може використовуватися як з гарячими продуктами, так і для розігріву у мікрохвильовій печі. Салатник квадратний одноразовий відмінно підійде для упаковки і доставки більшої порції салату, супу, гарячого та іншої здорової їжі. Разом із вами ми попіклуємося про ваших клієнтів та планету, використовуючи якісний та екологічний посуд.

Надзвичайно важливо розвивати свій бренд, який закладається на фундаменті високих цінностей. Ми дотримуємося двох основних факторів, при веденні своєї діяльності: екологічність та гігієна. Без цих аспектів, на наш погляд, розвиток в сфері упаковки і одноразового посуду не має майбутнього.

Україна має велике майбутнє, а бізнес є рушійною силою економіки. Тому пропонуємо вам працювати разом задля процвітання країни. Наші клієнти – це ресторани, кафе, готелі, мережі, виробники готової їжі та напівфабрикатів, кейтерінги, власне ті заклади, де потрібно запакувати чи якісно доставити страви на всі смаки. Купити квадратний салатник ви маєте змогу у нашому інтернет-магазині ECOPICNIC.

Чому квадратна салатниця паперова - гарний варіант для тривалого зберігання

квадратна салатниця папероваТривале зберігання продуктів передбачає високоякісне упакування, про це подбає наш одноразовий посуд. Квадратна салатниця дуже гарний варіант для тривалого зберігання страв, адже на 100% складається із якісного целюлозного картону. Крім цього салатниця квадратна паперова володіє рядом переваг із якими ми обов’язково вас ознайомлюємо прямо зараз. Отже, головними перевагами даного виду посуду є:

 • гладка поверхня та приємність на дотик;
 • ламінація всередині;
 • жиро- і вологостійкість;
 • можливість використання з гарячими продуктами;
 • можливість розігрівання в мікрохвильовій печі;
 • лаконічний вигляд;
 • висока якість.

Салатниця квадратна одноразова може бути різного об’єму за вашими потребами та смаком. Рекомендуємо вам обирати різні види салатниць, адже кожна страва потребує особливого підходу. Так ви зможете забезпечити своєму закладу вибір та оптимізацію процесів упакування та доставки, це спростить і пришвидшить працю вашого персоналу.

Придбання нашого одноразового посуду стане чудовим рішенням, адже турбота про безпеку та зручність клієнтів є одним із найголовніших пріоритетів. Купуючи певний товар, клієнти завжди готові платити за якість та високий сервіс. А ваші смачні страви упаковані в наш посуд обов’язково западуть у саме серце. Окрім даного виду салатниці, ви також маєте змогу придбати у нас інший різноманітний посуд, у тому числі салатник паперовий круглий.

Як салатник паперовий квадратний допоможе зробити обід зручним та естетичним

Салатник паперовий квадратний має естетичний вигляд, бо поєднує в собі лаконічність форм та приємність на дотик. Тому ваші страви безперечно виглядатимуть неперевершено в нашому посуді. Спробуйте тільки уявити це, а краще радимо придбати наші товари і переконатися у реальному житті, як це працює.

Обирайте найкраще для ваших клієнтів, впевнені, що вони обов’язково будуть вдячні вам не тільки за смачну кухню, а ще й за зручність, що є дуже важливим фактором, особливо при доставці замовлень. Зауважуємо, що є різні види салатників, просимо звертати вашу увагу при виборі на наступне:

 • об’єм;
 • розміри;
 • кількість штук в упаковці;
 • кількість штук у ящику.

Також ви можете купити кришку для салатника, кришка забезпечить щільність прилягання до контейнера, не даючи страві протекти. Купити квадратну салатницю ви маєте змогу оптом у нашому інтернет-магазині ECOPICNIC. Запрошуємо вас до співпраці, адже ми відносимося до наших клієнтів, як до рівних партнерів. Що забезпечує виграшність для всіх сторін.

Ми радо працюємо від 2016 року на розбудову дружніх партнерських стосунків. В Україні ми розташовані у місті Хмельницький, разом із цим пропонуємо для вас зручні способи доставки і оплати. Обираючи нас ви отримуєте високоякісний одноразовий посуд, який приверне увагу ваших клієнтів якістю, екологічністю та естетичністю. Для постійних партнерів маємо індивідуальні умови оплат і знижок.