Новини

Упаковки Харчові

Бажаєте придбати безпечні, екологічні та якісні харчові упаковки? Наш інтернет магазин пропонує Вам саме таку продукцію! Вона зручна у використанні, адже вигідно поєднує в собі щільність матеріалу, легкість та має багато переваг. Широкий асортимент товару дасть можливість використовувати бокси та упаковки під різні види продуктів харчування.

Стакани/конверти крафт використовуються для картоплі-фрі, попкорну або інших штучних продуктів. Паперові упаковки зручні для бургерів, шаурми, бутербродів, кондитерських виробів тощо. Кожен самостійно вирішує як використати упаковку – немає ніяких обмежень, головне, щоб було зручно та практично!

Наша продукція відрізняється стійкістю до впливу жирів, вологи й високих температур. Взаємодіючі з продуктами харчування, картон, на відміну від пластику, не виділяє отруйні речовини, які завдають значної шкоди нашому здоров’ю та оточуючому середовищу. Піклуючись про своїх клієнтів, завжди пропонуємо якісний товар масового споживання, лояльні ціни.

Замовити продукцію можете будь-яким зручним для себе способом. Завжди раді новим клієнтам! Бажаємо вдалих та вигідних покупок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.