Новини

Насолоджуйтесь Улюбленими Напоями Завдяки Екотрубочкам

Неможливо уявити життя сучасних людей без різноманітних напоїв. Одні полюбляють смузі, іншим до вподоби молочний коктейль, а решта просто обожнюють натуральні соки. В жару особливо затребуваними стають прохолодні напої. Щоб отримати від питва особливе задоволення, слід користуватись різними аксесуарами. Дуже актуальними в цьому плані сьогодні вважаються паперові трубочки для напоїв. Придбати їх в величезному асортименті та за доступною ціною пропонує Ecopicnic Ukraine.

Чому саме трубочки з паперу?

Виробництво паперових трубочок для коктейлів – процес досить простий. Великі листи целюлози розрізають на вузькі полоси, а потім їх згортають, намотуючи на спеціальну спіраль. За міцністю готові вироби з целюлози не поступаються пластиковим аналогам. Вони не розмокають та не рвуться під дією вологого середовища, не деформуються.

Як же з’явились перші екотрубочки?

Молодий американець Марвін Стоун завдяки своїй професійній діяльності багато часу перебував на свіжому повітрі, іноді під пекельним сонцем. В жару він втамовував спрагу м’ятним лимонадом. Одного разу молодий чоловік спробував пити його через житнє стебло. Це сподобалось хлопцю, але незвичайна біотрубочка дещо псувала смак напою, надаючи йому специфічного присмаку. Тоді Марвін виготовив трубочку з паперу. Так, наприкінці 80-х років минулого сторіччя з’явились паперові трубочки для коктейлів.

Що пропонує Ecopicnic Ukraine?

Бути першим, значить бути в тренді. Головне, приємно дивувати своїх покупців. Тут ви знайдете екотрубочки для напоїв абсолютно безпечні для здоров’я. Для них характерні безліч переваг:

  • Привабливий зовнішній вигляд – креативність виконання готових виробів не залишить байдужим нікого;
  • Екологічність – придбання напою з біотрубочкою – відмінний внесок в охорону навколишнього середовища, матеріал швидко розкладається в природних умовах, не виділяє шкідливих речовин.

71 Pilgrim Avenue
Chevy Chase,
MD 20815

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.