Ico change country
Ico change country
Співпраця
КОНТЕЙНЕРИ З АЛЮМІНІЄВОЇ ФОЛЬГИ
КРИШКИ З ТРОСТИНИ ДЛЯ СТАКАНІВ
Пакети білі без ручок
Пакети білі з ручками
Пакети кольорові без ручок
Пакети кольорові з ручками
Пакети крафт без ручок
Пакети крафт з ручками
ПАКЕТИ ПАПЕРОВІ
ПОСУД З ТРОСТИНИ
САЛАТНИЦІ З КАРТОНУ КРАФТ
СТАКАНИ ДЛЯ МОРОЗИВА
СТАКАНИ З КАРТОНУ ДЛЯ ГАРЯЧИХ НАПОЇВ
СУПНИЦІ З КАРТОНУ КРАФТ
ТРУБОЧКИ ПАПЕРОВІ ДЛЯ НАПОЇВ
УПАКОВКА З КАРТОНУ ХАРЧОВА
Весь ассортимент товару

Назва про діяльність компанії

Як фізичні, так і юридичні особи можуть скористатися нашими послугами та оцінити переваги різноманітної лінійки екологічних страв. Наша продукція нешкідлива для навколишнього середовища та для людей, оскільки виготовляється з швидко відновлюваних природних матеріалів, таких як целюлозний картон або цукровий очерет. Комфортні, елегантні, легкі та водночас міцні екопродукти, виготовлені в стандартних варіантах або ексклюзивні рішення на замовлення, оцінять споживачі, які цінують якість, безпеку та надійність.
Кількість клієнтів, які обирають нас відповідальним партнером з хорошою репутацією, щороку зростає в арифметичному процесі. Офіси, клуби, кафе, ресторани, бари, кондитерські, великі торгові мережі, а також компанії швидкого харчування купують нашу продукцію зі 100% гарантією оригінальності, яка органічно поєднує в собі практичність, безпеку та естетику.
Наш досвід та наявність наших виробничих потужностей дозволяють нам оперативно виконувати зобов’язання щодо продажу екологічно чистого одноразового посуду, здатного відповідати очікуванням найвимогливіших клієнтів. Важливо розуміти, що ми не лише продаємо унікальні якісні продукти в Інтернеті, але і даруємо емоції. Ви можете переконатись відразу, не залишаючи комп’ютера, зв’язавшись з менеджерами за контактною інформацією, вказаною на сайті.

Завантажити презентацію
І з’ясуйте, навіщо вам потрібна наша продукція
Завантажити
Image
У вас є питання?
Якщо ви не знайшли потрібної інформації, залиште запит, і наш менеджер допоможе вам.
Надіслати контакти
Ваш кошик